Značka z našeho výběru

Wacoal

Moto značky je: „Přispějeme společnosti tím, že ženám pomůžeme vyjádřit jejich krásu.“

Wacoal

Wacoal představuje prémiovou značku dámského spodního prádla, a to nejen ve svém „rodném“ Japonsku, kde byla v roce 1949 založena. S přesvědčením, že: „Mírumilovná společnost je taková, kde ženy mohou vyjádřit svou krásu.“

Tušíte, proč je prádlo této značky tolik oblíbené? Odpovědí je fakt, že Wacoal svou značku pojal opravdu vědecky a výrobu podložil obsáhlým výzkumem. Značka totiž založila centrum pro výzkumy v oblasti krásy a zdraví, aby poté mohla výsledky implementovat do výroby svých modelů dámského prádla. Není tedy divu, že prádlo Wacoal nejen božsky vypadá, ale také se tak nosí.

Výrobky Wacoal se vyrábějí téměř výhradně ručně za použití japonské technologie šití a neustálých inovací. I jejich nabídka je široká. Začíná vyztuženými push up podprsenkami, pokračuje klasicky vyztuženými a nevyztuženými, a končí podprsenkami samodržícími. Velikostní nabídka košíčků je do velikosti G, někdy i H. Takže i když si každý pod slovem Japonsko přestaví spíše drobnou ženu, u velikostí spodního prádla se toho obávat nemusíte. Wacoal je značka, která rozhodně stojí za vyzkoušení.