Značka z našeho výběru

LingaDore

Podprsenky LingaDore nám dokazují, že prádlo nemusí být nudné, i když potřebujeme, aby bylo pod oblečením neviditelné. Hledají v ženě přirozenou krásu, a proto tuto značku máme rádi.

LingaDore

LingaDore je mladá značka z Nizozemí. Stojí za ní nadšený tým, který tvoří kolekce s nádechem dobrodružství. Věří, že každá žena je krásná přesně taková, jaká je. Nesnaží se ženy měnit, ale umožnit jim cítit se pohodlně a přitom krásně a elegantně.

Jejich kolekce je poměrně široká. Základem jsou podprsenky pro denní nošení, které mají hladké košíčky a jsou pod oblečením neviditelné. I tak se značce daří používat krajky v místech, kde nemohou nijak rušit linie oblečení. Stejně tak se jim daří nalézat barvy, které nepůsobí nudně, ale přitom nejsou výrazné. Celkový dojem je potom fenomenální.

Pro odvážnější nositelky mají připravené varianty v krajkovém provedení a nebo dokonce v push up variantě. Nesmí samozřejmě chybět svatební kolekce, ve které jsou i takové drobnosti jako je podvazkový pás nebo košilka.

Byla by chyba opomenout jejich krásné plavkové kolekce, kdy nabízí plavkové podprsenky, která dokáží vykouzlit úžasně plný dekolt. A pro celkovou dokonalost jsou v kolekcích i plážové doplňky.