Sortiment SiluetSi

Kalhotky

Naše kalhotky vám budou padnout, protože s vámi každé osobně projdeme a doporučíme tu správnou velikost. Každé z nás totiž ideálně padne pouze jedna.

Kalhotky

Kalhotky, brazilky, tanga, zkrátka spoďáry – je jedno jaký mají název. Stejně se jim nedostává takové pozornosti, jaké by mělo.

Jestliže u podprsenek většina žen již pochopila, že je potřeba mít dobrou podprsenku, kalhotky jsou stále na okraji zájmu. K praxi, kdy si k jedné podprsence pořídíme dvoje kalhotky, bude ještě hodně dlouhá cesta. Přitom v zemích, které jsou pro mnohé nás vzorem, je toto běžná věc.

Potěšení z toho, když máte oblečené kalhotky, které ladí s vaší podprsenkou je potom dvojnásobné. A měly bychom se snažit tak chodit každý den a ne jenom výjimečně. Je totiž správné cítit se výjimečně každý den.

Výběru kalhotek je tedy třeba věnovat stejnou pozornost jako u podprsenky. V dnešní době se na jejich výrobu používají ty nejmodernější materiály, které svojí kvalitou a funkčností dávno překonaly tolik vzývanou bavlnu. I když bavlněná vsadka v rozkroku vždy zůstává ;) zřejmě pro jistotu. Namátkou uveďme Tencel.

Stejně tak střihy kalhotek se nám mění, ale trendy se vrací v cyklech, tak jak už to u módy bývá. Výrobci prádla proto nabízí vždy několik variant kalhotek. Posledních pár let se nám opět vrací vysoké kalhotky k pupíku a nemusí to vůbec být nevzhledné stahovačky. Naopak, v nabídce jsou krásné krajkové modely, které působí opravdu sexy. Navíc vám u této výšky kalhotek nehrozí, že se někde něco blbě zařízne. Díky krajkovým lemům dokonce nehrozí zaříznutí na zadečku. Pro každého to ale není.

Ve hře nám zůstávají klasické kalhotky, stále nejvíc oblíbené a nejvíc žádané, kterými se nic nezkazí. S čím se musí zacházet opatrně, jsou bokové šortky. Na první pohled mohou vypadat velmi podobně, rozdíl ale poznáte hned, jakmile je obléknete – a pokud nemají dostatečně pružný lem v pase mohou nadělat dost neplechy.

I když tanga mají svůj největší boom za sebou, stále je s nimi potřeba počítat, navíc se postupně přetransformovaly na string nebo brazilky, které přeci jenom nositelce dodají pocit zakrytého zadečku. Výhodou těchto modelů je, že je opravdu malá pravděpodobnost, že se někde něco bude rýsovat.

Módní návrháři jsou ovšem kreativní, takže jsou k vidění i takové kousky jako tanga až do pasu, šortky jako tanga. Uvidíme, čím vším nás ještě překvapí.

Pro nás to znamená jediné – i kalhotky je potřeba vyzkoušet a vybírat střihy, které nám lichotí, a to i když je to velká změna v tom, na co jsme zvyklé.