Sortiment SiluetSi

Formovací prádlo

Formovací prádlo, které hladí a ladí

Formovací prádlo

Formovací prádlo je něco, co bychom chtěli mít v nabídce ve všech variantách. Představím alespoň základní rozlišení.

Body je něco, co si vybaví každý jako první věc. V dnešní době je nabídka formovacích body, ke kterým se nosí vlastní podprsenka. Značně se tím rozšířila jejich variabilita a body tak dostalo možnost zaujmout zákaznice, pro které bylo díky jejich velikosti poprsí nedostupné. Běžně se totiž body i s košíčkem vyrábělo pouze do velikosti F.

Kalhotky s výškou pasu pod prsa jsou skvělou alternativou pro všechny, které body nenadchlo. Většinou je preferují zákaznice s typem postavy jablko. A mohou být ve variantě opravdu intenzivní komprese na bříško. Proto doporučujeme několikrát vyzkoušet, než v kalhotkách vyrazíte na celý den.

Kalhotky s nohavičkou nad kolena – i tady se nabízí více variant výšky pasu. Od výšky k pupíku až pod prsa. Tuto variantu milují zákaznice s typem postavy hruška. Zde je hlavním cílem pozdvihnout pozadí a zabránit nepříjemnému tření stehen. Opět je potřeba velikost volit zodpovědně, pokud kompresi přeženete, mohou vám začít otékat nohy.

Tím samozřejmě možnosti nekončí, lze pořídit formovací spodničky a sukýnky, kalhotky do pasu i kalhotky s push up výplní na zadečku.

Náš cíl je mít v nabídce prádlo s různými variantami zdobení. Už dávno totiž neplatí, že „stahovačky nejsou sexy“. U nás se přesvědčíte o pravém opaku.